Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Alaska

Alaska satılık emlak

Alaska Kuzey Amerika'nın en kuzey ucunda yer almaktadır. Ülkedeki ana sanayi, balıkçılık, doğal gaz ve petrol endüstrileri ile ilgilidir, ancak askeri üs operasyonları ve turizmi de devlet ekonomisinde önemli bir yere sahiptir.

Aynı zamanda, Hawaii’nin sözde ABD’ye ait olmayan iki devletten biri.

Tam da bu nedenle, Alaska'nın emlak piyasası bu sektörlerin gücüne dayanarak dalgalanıyor.

Alaska'daki işsizlik oranı ulusal ortalamanın üzerindedir, ancak devlet yoksulluk bakımından 8. sıradadır.

Alaska iş piyasasının Bu kesinlikle sağlıklı gayrimenkul piyasasına katkıda bulunacak ve Alaska'da satılık emlak sayısını artırmak için 2014 yılında pozisyonundan 2024 yaklaşık% 6 oranında artırır.

Alaska'daki emlak piyasası bazı değişimlere uğradı ve önümüzdeki birkaç yıl boyunca devam edecek bir dizi olumlu şey üzerinden yaşıyor.

Bu nedenle, şimdi Alaska'da satılık bir mülk satın alma zamanı. Konut envanter sıkıntısı genellikle konut değerlerinin yükselmesine neden olmaktadır. Bu eğilimin, Alaska'daki emlak piyasasında 2020'ye kadar devam etmesini beklemek mümkündür, bu nedenle daha önce satılan her şey daha iyi bir değer görebilirdi.

Alaska'da satılık emlak teklifleri çeşitlilik gösteriyor. Alaska, bölgeye göre, Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük devlet olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak sunacak çok şey var.

Anchorage Alaska'nın en büyük şehridir. Anchorage, özellikle kış aylarında güzel manzaralarıyla ünlüdür.

Ankraj, Livability tarafından 10 en iyi kış şehirlerinden biri seçildi. Anchor, Iditarod Trail Dog Sled Race ve Alaska State Fair'in yanı sıra endüstriler ve dengeli bir emlak piyasası açısından zengin, sağlıklı bir ekonomiye sahip.

Alaska'daki en popüler ikinci şehir Anchorage'dan çok daha az nüfuslu. Aslında, Alaska'nın başkenti olan Juneau. Juneau 32.000 kişiye ev sahipliği yapıyor.

Juneau, Anchorage'dan daha yüksek bir ev satış fiyatına sahip olmakla birlikte, daha yüksek ortalama bir gelire de sahiptir.

Alaska'nın emlak piyasası eğilimlerindedir

Alaska'da emlak piyasası 2020 yılında boyunca erişilebilir tek ailelik evlerin bir durumdur ve kiracı ve dubleks ve çok birimli yapıların yeni inşaat bir Amplify göreceksiniz.

Alaska'nın bu kadar benzersiz olmasından ötürü, dış faktörlerin beklenmedik bir şekilde devreye girmesi olası değildir.

Alaska sürekli büyüyen pazar ve konut ekonomisi ile güzel bir eyalettir. Alaska'da satılık bir mülk satın almayı düşünüyorsanız, yukarıda belirtilen tüm faktörleri göz önünde bulundurmalısınız.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB